Jaké služby nabízím

Pro firmy i soukromé osoby
Více o mně

Personální management

Díky svým dlouholetým zkušenostem z oboru mohu firmám pomoci s optimalizací a nastavením personálních procesů a nástrojů, stabilizací zaměstnanců a jejich profesním rozvojem.

Tohle mě zajímá...

Koučink

Když hledáte cestu a nevíte kudy se vydat. Stojíte na rozcestí. Nejste si jistí směrem, kterým chcete jít dál. V takových chvílích může pomoci právě koučink profesního a osobního rozvoje.

Více o koučinku...

Workshopy

Organizuji workshopy na míru vašim potřebám, zaměřené především na profesní rozvoj. Vedle toho pravidelně pořádám inspirativní workshopy pro ženy.

Informace o workshopech...

S čím vám mohu pomoci

Jiné otázky a potíže řeší zaměstnanec a jiné zaměstnavatel a oběma stranám do toho vstupuje osobní rovina. Ve všech těchto případech pomohu najít ze složitých situací cestu ven.

Najít vizi

Nastavení procesů

Ujasnit si cíle

Změna zaměstnání

U

Zaškolení HR specialisty

Náročný pracovní úkol

Stabilizace týmu

Potíže v kolektivu

Reference

Roman Sokola – Ofigo s.r.o.

Petra Polusová mi poskytla vynikající služby v oblasti personálního managementu. S její pomocí jsme úspěšně najali nové zaměstnance do mých dvou firem. Petra za nás řešila celý proces náboru od tvorby a zadání inzerátů, roztřídění kandidátů, telefonický předvýběr a následně nám dodávala ty relevantní na pohovor, který také řídila. Její dlouholeté zkušenosti a profesionalita se projevily v každé fázi procesu. Navíc je akční, energická a optimisticky naladěná. Kromě samotného náboru jsem její zkušenosti využil i při pravidelných rozhovorech se stávajícími zaměstnanci. Mohu ji vřele doporučit každému, kdo hledá profesionální pomoc s personálním managementem.

Markéta Hamrlová – Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.

Spolupráce s Petrou pro mě byla velice přínosná a radostná. Díky její analýze a konzultaci jsem si uvědomila, kde při řízení malé firmy podléhám profesionální slepotě a kde ze své zakonzervované pozice nevidím možnosti pro změny. Zejména šlo o vyčlenění těch sfér mé činnosti, které mohu delegovat na jiné a jejich oddělení od oblastí, které delegovat nelze. Dále šlo o orientaci na personálním trhu a vyřízení kompletní agendy stran náboru nové asistentky. Petřinu práci doporučuji zejména všem majitelkám a majitelům menších firem, kterým ušetří spoustu času a zvedne efektivitu.

Daria – koučink

Petru jsem oslovila v rámci změny zaměstnání. Byl to pro mě těžký krok, vystoupit z komfortní zóny společnosti, kde jsem pracovala téměř od založení, několik let, měla své jistoty a zázemí. Kromě toho jsem nastupovala do úplně jiného oboru ve věku, když už není jednoduché uspět na trhu práce.

Petra mi pomohla vidět výzvu jako pozitivní změnu. Jsem velmi vděčná, že jsem díky Petře našla k této změně odvahu a posunula se nejen ve svém profesním životě. Velmi si vážím citlivého přístupu, odbornosti a trpělivosti. Jsem ráda, že naše spolupráce pokračuje a mohu na sobě dále pracovat. Zrcadlo, které mi Petra nastavuje, mě posouvá při každém našem setkání.  Moc za to děkuji.

Jsem profesionál a neustále se vzdělávám.

Zde najdete certifikáty, které jsem doposud získala.

Pojďte změně naproti a kontaktujte mne již dnes.