Ráda vám pomohu na cestě za změnou.

Ve všech mých aktivitách se přirozeně spojuje profesionalita s empatií. Vždy se snažím dbát především na vaše individuální potřeby a lidský přístup.

Můj příběh

Velmi brzy po maturitě jsem dostala příležitost stát se součástí týmu personálního oddělení velké korporátní společnosti. A dodnes jsem za tuto možnost nesmírně vděčná, protože mě ta práce chytla za srdce a už nepustila. Najednou jsem věděla, co chci v životě dělat a co mě baví. Být s lidmi a pro lidi. Při práci jsem si následně dodělala potřebné vzdělání a vystudovala Andragogiku v profilaci na personální management na Univerzitě Palackého v Olomouci. Postupně jsem se vypracovala až na vedoucí pozice a vedla tým lidí na personálním oddělení v nadnárodní společnosti.

Ač mě práce na HR vždy bavila, pořád mi ale něco chybělo. Jako by tomu všemu chyběl další rozměr, jako bych se pohybovala jen ve 2D světě. A tak jsem se dostala ke koučinku. To byl ten chybějící kousek skládačky k tomu, abych mohla naplno rozvinout své vlastní schopnosti a potenciál. Koučink mi otevřel nové možnosti jak lidem kolem sebe být užitečná a pomoci jim hledat sami sebe, pracovat na sobě. Svět dostal svůj 3D rozměr. Od roku 2020 jsem certifikovaný kouč s akreditací MŠMT a certifikací profesních dovedností AKOR®.

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem energická a vždy optimisticky naladěná žena. Potřebuji neustále něco dělat, tvořit, posouvat se, měnit. Potřebuji být neustále v pohybu. Pro mně je jedinou životní konstantou změna, protože život sám je plný změn a to mě na něm baví nejvíce!

Mohu Vám nabídnout svoje dlouholeté zkušenosti práce s lidmi a pro lidi, všestrannost, svoji empatii, schopnost naslouchat a společně s vámi směřovat pozornost do budoucnosti. Ať už společně budeme řešit cokoliv, vždy bude důležité si vydefinovat záměr, cíl a formu spolupráce. Vždy s ohledem na jediné. Na potřeby Vás, jako člověka nebo vás, jako společnosti.

Jaké služby nabízím

Personální management

Díky svým dlouholetým zkušenostem z oboru mohu firmám pomoci s optimalizací a nastavením personálních procesů a nástrojů, stabilizací zaměstnanců a jejich profesním rozvojem.

Tohle mě zajímá...

Koučink

Když hledáte cestu a nevíte kudy se vydat. Stojíte na rozcestí. Nejste si jistí směrem, kterým chcete jít dál. V takových chvílích může pomoci právě koučink profesního a osobního rozvoje.

Více o koučinku...

Workshopy

Organizuji workshopy na míru vašim potřebám, zaměřené především na profesní rozvoj. Vedle toho pravidelně pořádám inspirativní workshopy pro ženy.

Informace o workshopech...

Jsem profesionál a neustále se vzdělávám.

Zde najdete certifikáty, které jsem doposud získala.

Pojďte změně naproti a kontaktujte mne již dnes.